Місія агентства

Місія агентства – надавати своїм клієнтам високоякісні послуги з підбору персоналу в м. Києві й регіонах.

Кадрові ресурси – найбільша цінність компанії. І хоча її не враховують у квартальних і річних балансах, вона значно впливає на прибуток підприємства, чим будь-який інший актив. Підбір кадрів – один із самих відповідальних етапів у керуванні персоналом, от чому на сучасному рівні розвитку бізнесу багато компаній звертаються до послуг професійних рекрутингових компаній.

Використання послуг професійного рекрутингового агентства дозволяє Замовникові:

1. Поліпшити якість роботи з персоналом, тому що пошук і підбір кадрів здійснюють професійні рекрутери й психологи;

2. Значно розширити спектр пошуку фахівців, оскільки кадрові агентства проводять пошук не тільки серед безробітних у даний момент фахівців, що відгукуються на актуальні оголошення, але і з числа професіоналів, що успішно працюють у цей час, інформація про які або зберігається в базах даних, або надходить із професійних джерел рекрутерів;

3. Скоротити витрати на пошук, відбір кадрів (служба персоналу, телефонні лінії, оргтехніка й видаткові матеріали, рекламу в професійних й спеціалізованих ЗМІ й мережі Інтернет, окремий кабінет для переговорів й ін.). У багатьох випадках вибір одного-двох кадрових агентств як постійних партнерів дозволить істотно знизити ціни на рекрутинг, так, що ведення самостійного підбору буде недоцільно.

4. Значно скоротити час пошуку необхідного фахівця. Найчастіше кадрові агентства може надати резюме перших кандидатів у день надходження замовлення.

5. Заощадити час на інтерв’ювання здобувачів, тому що замовник переглядає кандидатів із числа фахівців, що вже пройшли конкурсний відбір.

6. Уникнути великої кількості накладок, непорозумінь, викликаних нечіткими домовленостями між здобувачем і роботодавцем, зміненими планами, непорозумінням, топографічною неграмотністю, боязкістю й тисячею інших причин. Кадрове агентство як професійний посередник і надійний союзник координує й погоджує всі кроки здобувача й роботодавця назустріч один одному, і на етапі підбору персоналу, і на етапі адаптації співробітника в організації.