26 Червень 2011

Остання новина

image

Від цирульні до перукарніЄ кілька видів послуг, які непідвладні часу та географії, оскільки людям вони потрібні постійно, незалежно від статі і віку. Послуги, які надаються перукарнями саме такого роду.

Ідеї бізнесу

Від цирульні до перукарні

image

Є кілька видів послуг, які непідвладні часу та географії, оскільки людям вони потрібні постійно, незалежно від статі і віку. Послуги, які надаються перукарнями саме такого роду.

Читати повністю |  Червень 2011

Азбука роботи

Поради для тих, у кого немає досвіду роботи

image

Знайти роботу в наш час не так просто, особливо з огляду на складне економічне становище як всередині країни, так і скрізь у світі. Роботодавці прагнуть наймати людей, які вже мають значний досвід роботи. Як же чинити в такому випадку молоді, яка шукає своє перше місце роботи і поки не має досвіду?

Читати повністю |  Травень 2011

Бізнес аналітика

Доросле та дитяче постільна білизна cleo. Що особливого?

image

Cleo – це один з найвідоміших і найбільших у світі виробників постільної білизни з справжнього китайського сатину. Це особлива бавовняна тканина з безлічі переплетених ниток, що поєднує в собі одночасно і м’якість і міцність. Вона відома з найдавніших часів, постільною білизною з сатину нарівні з шовковим користувалися багаті люди. Секрет виробництва цього матеріалу до цих [...]

Читати повністю |  Квітень 2011

Поради менеджерам

Сучасний бізнес і сучасні системи управління

image

На сучасному етапі розвитку відносин між бізнес структурами різної категорії, особливе значення має правильна організація всіх тих процесів, які сприяють ефективному розвитку цих відносин.

Читати повністю |  Квітень 2011

Робота в Інтернет

Що ми знаємо про пошук роботи через Інтернет?

image

Пошук роботи на спеціальних сайтах в Інтернеті набуває все більшої популярності. Але насправді пошук роботи в мережі можна і потрібно здійснювати з розумінням того, що таке насправді «сайт по роботі».

Читати повністю |  Березень 2011

Робота вдома

Види заробітку на покері

image

Дистанційна робота на дому стала для деяких додатковим заробітком, а для інших єдиним доходом. Покер сьогодні набирає велику популярність, багато хто хоче спробувати себе в цій грі і перетворити покер в фінансове джерело.

Читати повністю |  Травень 2011

З нами до перемоги!


Основною метою нашого агентства і даного сайту є створення конкурентноздатного українського рекрутингового агентства, яке не поступається якістю з надання послуг світовим лідерам в області пошуку і підбору персоналу, а також допомога в пошуку роботи і самореалізації. Ми допоможемо знайти нову роботу, для самостійних людей - ідеї бізнесу, робота в Інтернет і робота вдома. Також ми допоможемо освоїти торгівлю на ринку Форекс, адже спекуляція валютою на Forex, іншими словами трейдінг - був і залишається одним з найприбутковіших видів Інтернет-бізнесу.